Co można robić z chłopakiem w domu i na spacerze?

Co można robić z chłopakiem, kiedy randka wypada wam w domu? Albo kiedy zamierzacie wybrać się na spacer? Żadna z tych opcji nie musi być nudna! Sprawdź, czym warto się zająć i jak urozmaicić standardowe spotkanie!
co można robić z chłopakiem

Co można robić z chłopakiem, kiedy na dworze leje lub jest zimno i pozostaje wam siedzenie w domu? Czym zająć się podczas wspólnego spaceru, aby nie zamienił się w nudne łażenie wokół osiedla? Mamy na to dobre sposoby! Poznaj je i zaskocz ukochanego podczas kolejnego spotkania!

Jak kreatywnie spędzić wspólny czas w domu?

Co robić z chłopakiem w domu? Przede wszystkim dobrze się bawić! Chcesz, aby tak właśnie się stało? W takim razie do dzieła! Jest całe mnóstwo ciekawych rzeczy, które możecie zrobić, kiedy spotykacie się w domu jednego z was.

Po pierwsze, zagrajcie w gry planszowe, państwa miasta albo poukładajcie puzzle. Być może w pierwszej chwili nie brzmi to zbyt ciekawie, ale uwierz nam – wciąga! Jeśli wolisz inne gry, pobawcie się np. w „pytanie, czy wyzwanie?”. Najpierw jednak przygotuj sobie podchwytliwe pytania dla chłopaka – zabawa dzięki nim będzie o wiele fajniejsza, a ty wiele dowiesz się o swojej drugiej połówce!

Fajnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu będzie także gra w kalambury albo zorganizowanie domowego karaoke. Takie zabawy to dobra okazja, aby wspólnie powygłupiać się i wesoło spędzić czas! Równie wesoło będzie, jeśli zdecydujecie się na… domową sesję zdjęciową! Przygotujcie kilka zabawnych gadżetów, dodajcie też do zdjęć filtry, które na pewno macie w swoich telefonach! A potem róbcie śmieszne miny i pozujcie sobie nawzajem! Gwarantujemy, że zabawa pochłonie was na długo!

Co można robić z chłopakiem, kiedy wydaje ci się, że wszystko już było? Pobawcie się w domowy teatr! Wybierzcie dowolną (najlepiej romantyczną) książkę i czytajcie sobie na zmianę odpowiednio intonując. Albo przebierzcie się w stroje retro i improwizujcie! W obu przypadkach przekonacie się, że w domu wcale nie jest nudno!

Zobacz też:  O czym pisać z chłopakiem, jak nie ma tematu. Klucz do luźnych rozmów

W domowym zaciszu marzysz raczej o spokojniejszych rozrywkach? Szukasz pomysłu na to, co można robić z chłopakiem, aby zrobiło się bardziej romantycznie? Możecie się przytulać i wspólnie oglądać albumy ze zdjęciami z dzieciństwa! Pozwoli wam to zrelaksować się, a jednocześnie dowiedzieć o sobie wielu nowych rzeczy. Inny ciekawy pomysł to wspólne lepienie figurek z masy solnej albo po prostu plasteliny, które potem wzajemnie sobie podarujecie. Możecie też urządzić wystawę prac jak w prawdziwej galerii sztuki!

Wspólne gotowanie i wieczór filmowy

Kiedy ty myślisz o tym, co robić z chłopakiem, on zapewne zastanawia się co można robić z dziewczyną! Tak, twój chłopak zapewne także będzie starał się zaimponować ci pomysłami! Nie musicie jednak traktować randki jako wyścigu! Przygotuj popcorn, zamów pizzę albo kup wasze ulubione lody i wspólnie obejrzyjcie wybrany film. W tym czasie możecie całować się albo po prostu mocno przytulić!

Jeśli chcesz spędzać czas nieco bardziej kreatywnie, przed filmem sami przygotujcie jedzenie! Wspólne gotowanie będzie świetną okazją, aby lepiej poznać drugą połówkę, ale też nauczyć się współpracy. No i zawsze jest to świetna zabawa, która nie grozi rutyną! Pamiętaj, że nie musicie od razu przygotowywać super ambitnych dań. Upieczcie babeczki, przygotujcie prostą sałatkę albo domową pizzę. Jeśli chcesz, możesz też zaproponować pieczenie ciasteczek i ozdobienie ich np. dedykacją czy rysunkiem przeznaczonym tylko dla tej drugiej osoby!

Tołpyga

Co można robić z chłopakiem w wolnym czasie? Podkręć temperaturę!

Co można robić z chłopakiem w domu, kiedy nie jest to już wasza pierwsza randka? Jeśli zależy ci na tym, aby zrobiło się bardzo romantycznie i intymnie, zacznijcie od masażu! Przygotuj słodko pachnący olejek, ułóż się wygodnie i zrelaksuj! A potem potraktuj w ten sam sposób ukochanego. Kiedy skończycie się masować, możecie wziąć wspólną kąpiel albo zagrać w rozbieranego pokera. W takich sytuacjach nuda to ostatnie, o czym pomyślicie! Dla podkręcenia nastroju w takich sytuacjach przydadzą się wam również świece albo romantyczne piosenki, które cicho puścisz w tle.

Zobacz też:  Jak powiedzieć chłopakowi, że mam okres?

Chcesz wybrać coś intymnego, ale pomysły, które można uznać za grę wstępną to dla ciebie zbyt wiele? W domu mogą być przecież także jego lub twoi rodzice… W takim razie urządźcie sobie domowy kurs tańca! Czułe dłonie chłopaka na twoim ciele i objęcia na pewno sprawią, że się do siebie zbliżycie!

Randa na spacerze? Wykorzystaj okazję do świetnej zabawy!

Zastanawiasz się, co można robić z chłopakiem na zewnątrz, aby spędzić miło czas? Jeśli nie macie kasy albo okazji, aby wybrać kino czy kręgle, a w okolicy nie odbywają się akurat żadne koncerty i festiwale, idźcie po prostu na spacer! Nie, nie chodzi nam o to, aby bez sensu kręcić się w kółko po najbliższej okolicy! Zimą wraz z chłopakiem możecie… ulepić bałwana albo zorganizować bitwę na śnieżki. Wiosną i latem zbierajcie kwiaty! Niech twój ukochany przygotuje dla ciebie bukiet albo przynosi ci kwiatki, z których upleciesz sobie wianek! Jeśli mieszkasz na wsi, urządźcie sobie wyścigi wzdłuż pól albo przeprowadźcie grę na spostrzegawczość. Kto pierwszy wypatrzy czerwony dach, wysokie drzewo i niebieski samochód? W mieście możecie postawić sobie inny cel: zróbcie sobie zdjęcie przy każdym przejściu ze światłami w waszej dzielnicy. Obejdźcie wszystkie fontanny albo wejdźcie do każdego parku w mieście! Dzięki temu uda się wam w zabawny sposób zwiedzić najbliższą okolicę. I nie będziecie się nudzić!

Co można robić z chłopakiem? Możecie jak zwykle pochodzić po osiedlu, słuchać muzyki albo zagrać na telefonie. Możecie jednak również zrobić coś zupełnie innego! Zagrajcie w karty i planszówki, pobawcie się w chowanego albo pooglądajcie razem zdjęcia. Co jeszcze? Puść wodze fantazji i nie bój się próbować nowości – na pewno sama wymyślisz jeszcze więcej rzeczy, których robienie was ucieszy!

Zobacz też:  Jak zagadać do dziewczyny na Fb?


Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też