Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba – kilka sprawdzonych sposobów

Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba? Co zrobić, aby zrozumiał, że chcę się z nim spotykać? Jeśli zadajesz sobie takie właśnie pytania, czytaj dalej! Zebraliśmy najlepsze sposoby, dzięki którym okażesz zainteresowanie temu jedynemu, a jednocześnie nie będziesz czuła się głupio!
Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba

Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba? Na to, pozornie proste, pytanie szuka odpowiedzi naprawdę wiele dziewczyn! Jeśli ty także chcesz dowiedzieć się, co powiedzieć i zrobić, aby chłopak zrozumiał, że ci na nim zależy, mamy dla ciebie kilka podpowiedzi! Sprawdź koniecznie i wypróbuj tę, która najbardziej ci odpowiada. Może się okazać, że chłopak również przez cały czas był tobą zainteresowany – ale miał dokładnie takie obawy, jak ty!

Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba? Gesty zamiast wyznań

Zastanawiasz się jak przekazać chłopakowi, że jesteś nim zainteresowana? Zamiast mówić wprost, daj mu do zrozumienia co czujesz stosując język ciała! Taka metoda jest bardziej subtelna – w razie, gdyby nie odwzajemniał twoich uczuć łatwiej obrócić wszystko w żart. Ale uważaj! Jeśli chłopak naprawdę ci się podoba, ale nie zorientuje się co czujesz (faceci bywają naprawdę mało spostrzegawczy…), być może ubiegnie cię inna, bardziej pewna siebie dziewczyna! Dlatego też, kiedy widzisz, że twój wybranek raczej nie domyśli się sam, o co chodzi, postaw na szczerość i po prostu pogadaj z nim!

Uśmiech, który powie mu więcej niż myślisz!

Jeśli zależy ci, aby zacząć od delikatnych sygnałów i zastanawiasz się „jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba”, już podpowiadamy!

Przede wszystkim odpuść sobie gesty, które na pewno widziałaś w niejednej komedii romantycznej. Spektakularne odrzucanie włosów, trzepotanie rzęsami albo siadanie w seksownej pozie dobrze wygląda tylko, gdy jest w 100% wyreżyserowane. W prawdziwym życiu takim zachowaniem możesz chłopaka jedynie wystraszyć albo rozbawić. A nie o to ci przecież chodzi!

Zobacz też:  Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba?

Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba, używając gestów i języka ciała? Bądź naturalna! Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, bo to szybko da się zauważyć. Ponadto obiekt twoich westchnień może odebrać cię jako fałszywą albo… zdesperowaną. Zamiast więc próbować tanich sztuczek, postaw na naturalność i szczery uśmiech. Pamiętaj, że osoby zadowolone z życia i zabawne są lepiej odbierane, a inni chętniej z nimi przebywają. To dotyczy także relacji z chłopakami!

Uśmiechnij się więc kiedy się spotykacie i utrzymaj kontakt wzrokowy z chłopakiem. Wykaż się poczuciem humoru, zażartuj, kiedy tylko nadarzy się okazja. Postaraj się też zmniejszyć dystans fizyczny między wami. Nigdy jednak nie bądź nachalna! Nie przytulaj się i nie głaskaj chłopaka z zaskoczenia. To może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego! Zamiast się narzucać, bądź bardziej subtelna. Usiądź bliżej niż zwykle, delikatnie strzepnij pyłek z ramienia chłopaka, niby przypadkiem, na chwilę dotknij jego dłoni. Takie drobne gesty pokażą mu, że dobrze czujesz się w jego towarzystwie i chciałabyś, żebyście stali się kimś więcej niż tylko znajomymi. Jeżeli masz problemy z krzywymi zębami i masz z tego powodu kompleksy możesz założyć aparat na zęby. Sprawdź jaki to koszt tutaj: https://dentinfo.pl/ile-kosztuje-aparat-na-zeby/

Chcesz mu pokazać, że ci się podoba? Dowiedz się, co go kręci!

Wciąż zastanawiasz się „jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba”? Spróbuj lepiej poznać jego zainteresowania! Może uda ci się podpytać jego przyjaciela, a może wiesz już, jaka jest jego pasja? Wykorzystaj to! Zaproponuj niezobowiązujące wyjście do kina na film, który chciałby obejrzeć interesujący cię chłopak albo spróbuj pogadać z nim na temat, który na pewno go zainteresuje. Podczas rozmowy staraj się uśmiechać i dokładnie słuchać tego, co mówi twój wybranek.

Zobacz też:  Od ilu lat można kupić prezerwatywy – kupno antykoncepcji a wiek

Możesz też poprosić o pomoc i wytłumaczenie ci zawiłości jego ulubionego przedmiotu. Niech poczuje się doceniony!

Zainicjuj spotkanie i powiedz wszystko prosto z mostu!

Masz do siebie dystans, jesteś otwarta i nie boisz się ryzyka? W takim razie, kiedy zastanawiasz się „jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba”, odpowiedź jest banalna: wprost! Nie rób tego jednak na szkolnym korytarzu – to może onieśmielić każdego chłopaka! Zamiast tego, poproś go o rozmowę w cztery oczy. Kiedy będziecie sami, powiedz chłopakowi, który wpadł ci w oko, że ci się podoba. Obserwuj jego reakcję – może być na tyle zaskoczony, że zamiast od razu zaprosić cię na randkę, zwyczajnie nie będzie wiedział, co powiedzieć! To wcale nie oznacza, że nie jest zainteresowany tak samo, jak ty. Daj mu trochę czasu i czekaj, aż się odezwie.

Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba? Bądź pomysłowa!

Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba, w jeszcze inny sposób? Kiedy nie masz odwagi odezwać się wprost, a zalotna mowa ciała to nie twoja bajka? W takim razie doskonałą okazją, aby zareagować i wziąć sprawy w swoje ręce będzie… szkolna dyskoteka albo spotkanie ze znajomymi. Upewnij się, że będziecie na nim oboje. Potem zaproponuj grę, która pozwoli ci dowiedzieć się, co myśli interesujący cię chłopak. Może to być „pytanie, czy wyzwanie” albo gra w butelkę. Kiedy będziesz mogła zadać pytanie wybranemu koledze, spytaj od niechcenia, czy mu się podobasz! Jeśli zarumieni się, zająknie albo wprost powie, że tak, będziesz wiedziała, że nie musisz już się krępować i warto dać mu mocniej do zrozumienia, że ty też chciałabyś, abyście zostali parą.

Zamiast mówić, możesz napisać. Jak dać sygnał przez sms?

Nie chcesz rozmawiać, ale wciąż chciałabyś, aby pewien chłopak zrozumiał, że ci się podoba? Wykorzystaj smsy albo inne komunikatory do subtelnego wyrażenia swoich uczuć! Wyślij mu link do romantycznej piosenki i zapytaj, co o niej sądzi. Podeślij pasującego do sytuacji mema albo napisz po prostu, że zrobiło na tobie wrażenie coś, czego tego dnia dokonał (może to być jego błyskotliwy tekst, który usłyszałaś, ocena, jaką dostał albo wyjątkowo dobra gra na w-f).

Zobacz też:  Jak zaimponować dziewczynie? Praktyczny poradnik

Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba? Jak okazać swoje zainteresowanie drugą osobą? Dla wielu dziewczyn jest to bardzo trudne. Warto jednak pamiętać, że czasem, jeśli nie weźmiesz spraw w swoje ręce, możesz tego gorzko żałować. Zatem do dzieła! Spójrz mu prosto w oczy i powiedz, co czujesz albo bądź zabawna i subtelniej zainteresuj go sobą. Trzymamy kciuki!Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też