Jak zagadać do dziewczyny na Fb?

Przełamanie pierwszych lodów w kontaktach towarzyskich bywa bardzo trudne. Zwłaszcza gdy jest się nastolatkiem. Jeśli jesteś ciekawy, jak zagadać do dziewczyny na Fb i utorować sobie drogę do pierwszej randki, koniecznie przeczytaj ten tekst.
Jak zagadać do dziewczyny na Fb

Facebook to platforma społecznościowa, której celem było ułatwienie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi. Chętnie udostępniamy tam zdjęcia z wakacji, imprez, a także dzielimy się codziennością. Dodatkową zaletą jest też to, że za pośrednictwem Facebooka można znaleźć nowych znajomych, a nawet sympatię. Jeżeli nie masz szczęścia na portalach randkowych takich jak przykładowo fotka.pl możesz usunąć tam konto sugerując się tym poradnikiem: https://pcpro.pl/jak-usunac-konto-na-fotce i zacząć zagadywać do dziewczyn na Facebooku. Każdy nastolatek dobrze wie, że pierwsze próby nawiązania kontaktu bywają dość skomplikowane. Zatem jak zagadać do dziewczyny na Fb i się nie skompromitować?

Jak zagadać do dziewczyny na Fb? Zacznij od wspólnych znajomych i zainteresowań

Dziewczyny na Facebooku, szczególnie w wieku nastoletnim, są na ogół bardzo aktywne. Lubią dzielić się ze swoimi znajomymi, tym, co je porusza, interesuje, smuci i cieszy. Na tym etapie rozwoju jest to całkowicie normalne, ponieważ to właśnie w wieku nastoletnim nawiązujemy pierwsze relacje oparte na głębokich przyjaźniach, jak i pierwsze miłości. Nowoczesne technologie ułatwiają poznawanie nowych przyjaciół, a także podryw. Dzięki takim narzędziom jak media społecznościowe jest to obecnie łatwiejsze, co nie znaczy, że musi być pozbawione romantyzmu i oznaczać jedynie ulotnych znajomości. Co więcej, coraz więcej takich relacji kończy się na ślubnym kobiercu.

Jak zagadać do dziewczyny na Instagramie czy Facebooku? Warto zrobić to odpowiednio, aby nie być nachalnym. Ponadto w kontaktach online, nie mamy jednego ważnego czynnika, czyli mowy ciała. Oznacza to, że do rozmowy należy przygotować się znacznie lepiej, aby nie popełnić podstawowych błędów. Od czego zacząć? Przejrzyj listę jej znajomych. Może okazać się, że łączą was wspólni koledzy, czy koleżanki, dzięki czemu łatwiej będzie zagadać.

Zobacz też:  Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

Pamiętaj jednak o tym, że dziewczyna nie ma obowiązku odpisywać na wiadomość. Jeśli tego nie robi, nie ponaglaj jej. W taki sposób możesz jedynie zniechęcić ją do jakiejkolwiek znajomości.

Czasami wystarczy dać jej trochę czasu. Należy pamiętać o tym, aby zwrócić się do niej bezpośrednio po imieniu. Będzie dla to dziewczyny informacja, że nie piszesz wiadomość hurtowo, a personalnie. Przywitaj się z nią kulturalnie bez używania oklepanych zwrotów. Pamiętaj o tym, aby okazać jej szacunek podczas rozmowy. Dziewczyny cenią sobie szczerość, ale także dobre maniery i kulturę osobistą. Nie musisz udawać casanowy i podrywacza. Nie sil się na wymuszony luz. Po prostu bądź sobą. Jeśli zaimponujesz jej swoim charakterem to super. Jeśli nie, nie naciskaj i odpuść. Nie ma nic gorszego niż nawiązywanie kontaktów na siłę.

Kolejny pretekst do tego, aby rozpocząć konwersację to zawartość jej tablicy. Jeśli nie wiesz, o czym rozmawiać z dziewczyną? Zerknij, co udostępnia na swoim profilu. Być może byliście na wspólnym koncercie albo widzieliście ten sam film? Zapytaj ją o wrażenia. Kto wie, może to skłoni ją do tego, by odpisać na twoją wiadomość.

Jak poderwać dziewczynę w wieku 12 lat? Wyślij jej jakąś zabawną wiadomość. Tak młody wiek, raczej nie jest dobrym momentem na rozpoczęcie randkowania. Nie oznacza to jednak, że nie można nawiązywać przyjaźni, które z czasem będą miały możliwość przerodzenia się w coś więcej.

Czego nie robić podczas podrywu przez media społecznościowe?

Każdy poradnik skutecznego podrywu zawiera najważniejsze zasady tego, czego nie pisać w rozmowie z dziewczynami. Niestety nastolatkowie, często działający pod wpływem emocji, o tym zapominają.

Jest kilka zasad tego, jak lepiej nie rozpoczynać znajomości. Poniżej najważniejsze z nich:

  1. Nigdy nie pisz nic na tablicy dziewczyny, którą chcesz poderwać. Zaśmiecanie jej profilu wiadomościami, które widzi każdy jej znajomy, jest dla niej bardzo niepokojącym znakiem.
  2. Staraj się nie komentować każdego jej zdjęcia. Dziewczyna może pomyśleć, że masz na jej punkcie obsesję, co może ją jedynie wystraszyć.
  3. Nie bądź arogancki.
  4. Postaraj się nie pisać w kółko o sobie i swoich zainteresowaniach.
  5. Nie proponuj jej spotkania “na żywo” po kilku dniach znajomości. Jeśli macie wspólne kontakty, możesz zorganizować imprezę dla większego grona osób i zaprosić ją do zabawy. Dziewczyna będzie czuła się pewniej, mając w otoczeniu znajome twarzy.
Zobacz też:  O czym pisać z chłopakiem, jak nie ma tematu. Klucz do luźnych rozmów

Niezwykle ważne jest to, co sam publikujesz na mediach społecznościowych. Nigdy nie narzekaj publicznie na ludzi o odmiennych poglądach, wyznaniach, ras, orientacji itp. Dziewczyna, która będzie przeglądała twój profil, od razu pomyśli, że jesteś nietolerancyjny, a może nawet i tendencyjny. Kolejnym błędem jest publikowanie treści, które nijak mają się do twojej osobowości. Nie twórz fałszywego obrazu samego siebie, bo wcześniej, czy później wyjdzie to na jaw.

Podsumowując, podczas rozmowy z dziewczyną:

  • staraj się bądź sobą, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś,
  • okaż dziewczynie szacunek i odnoś się do niej kulturalnie,
  • nie ponaglaj jej z odpowiedziami,
  • nie zasypuj ją wiadomościami na tablicy, czy w komentarzach pod zdjęciami,
  • daj jej czas na odpowiedź.

Jak zagadać do dziewczyny na Fb? Pierwszy kontakt z dziewczyną na Facebooku czy Instagramie z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Jednak warto się odważyć, bo może wyjść z tego coś więcej niż tylko przelotna znajomość.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też