Jak poderwać chłopaka w wieku 12 lat?

Bycie nastolatkiem to pasmo sukcesów i porażek. To wiek, w którym stawia się pierwsze kroki w silniejszych relacjach z koleżankami i kolegami. Niestety nie każdy z nas jest na tyle śmiały, aby zagadać, czy też napisać do kogoś, kto nam się podoba. Jak poderwać chłopaka w wieku 12 lat? Jeśli szukasz odpowiedzi, to koniecznie przeczytaj poniższy tekst.
Jak poderwać chłopaka w wieku 12 lat

Wczesny wiek nastoletni (od 11 do 15 lat) raczej nie sprzyja wchodzeniu w poważniejsze relacje damsko-męskie. Dlatego typowy podryw raczej nie będzie dobrym pomysłem. Nie oznacza to jednak, że nie można w tym czasie zakochać się po raz pierwszy, często platonicznie. Obiekt westchnień młodej nastolatki nie tylko przyspiesza bicie serca i sprawia, że staje się ona bardziej nieśmiała i zamknięta w sobie. Jak pokazać chłopakowi, że nam się podoba?

Jak poderwać chłopaka w wieku 12 lat — porady

Chcesz powiedzieć chłopakowi, że jest sympatyczny i lubisz go? Jeśli jesteś odważna, najlepiej zrobić to bezpośrednio, czyli twarzą w twarz. A co jeśli, zjada cie stres? Oto najskuteczniejsze wskazówki:

  • jeśli macie wspólne hobby zaproponuj mu zabawę – możesz zaprosić go do domu na układanie puzzli, granie w gry planszowe, czy też ulubioną grę na konsoli,
  • staraj się uśmiechać do niego tak często, jak jest to możliwe,
  • zainteresuj się tym, co on lubi. Pamiętaj jednak, żeby nie robić nic na siłę,
  • podczas pobytu w szkole możesz podzielić się z nim drugim śniadaniem np. wypiekiem swojej mamy, czy też oddać mu połowę batonika,
  • jeśli ma problemy w nauce, a dla ciebie nie stanowi ona żadnego problemu, zaproponuj mu pomoc. Chłopak powinien docenić taki gest.
  • jeżeli ty masz jakiś kłopoty z nauką, nie bój się poprosić go o pomoc. Jeśli cie lubi, to z pewnością nie odmówi.

A czego lepiej nie robić? Nie mów do niego pieszczotliwym językiem i raczej nie szukaj zdrobnień jego imienia. Słodkie przezwiska dla dziewczyn na ogół nie pasują chłopakom w tym wieku, a oni sami niechętnie dają o sobie tak mówić. Raczej nie mów mu o wielkiej miłości, jaką do niego czujesz. W takim wieku nikt nie szuka przyszłej żony ani męża, a jedynie koleżanki i kolegów, z którymi można miło spędzić czas.

Zobacz też:  Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba?

Jakie są inne sposoby na to, aby poderwać chłopaka w wieku 12 lat? Odpowiedz to wspólni znajomi. Jeżeli należycie razem do jednej paczki, to znacznie łatwiej będzie o częsty kontakt. Zorganizujcie wspólną zabawę w domu jednego z was, a może zacznijcie razem uprawiać jakiś sport. Bez względu jednak na okoliczności “podrywania” musisz pamiętać o jednej rzeczy. Warto pozostać sobą. Nie sil się na udawanie kogoś, kim nie jesteś. Chłopak powinien polubić cię właśnie za twój całokształt. W momencie, gdy próbujesz być inna, stajesz się nieszczera, a to, prędzej, czy później wyjdzie na jaw. Ponadto, w wieku 12 lat lepiej postawić na dobrą zabawę z koleżankami i kolegami oraz naukę, niż na wchodzenie w romantyczne relacje. Mimo że teraz wydaje ci się to nieprawdopodobne, musisz uwierzyć, że na romanse przyjdzie jeszcze czas.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też