Słodkie przezwiska dla dziewczyn – jak stworzyć uroczy pseudonim?

Słodkie przezwiska dla dziewczyn sprawią, że dziewczyny w Twoim otoczeniu poczują się wyjątkowo! Jeśli jednak nie wiesz, jak w romantyczny sposób zwracać się do tej jedynej, a jak żartobliwie nazywać przyjaciółkę, możemy ci pomóc! Poznaj nasze pomysły na urocze pseudonimy dla najbliższych!
Słodkie przezwiska dla dziewczyn

Słodkie przezwiska dla dziewczyn przydają się nie tylko w związku! Możesz posłużyć się nimi również, gdy chcesz sprawić przyjemność najlepszej koleżance. Przydadzą się też podczas prób przekonania do twoich pomysłów dziewczyn z klasy albo wtedy, gdy chcesz dać jednej z nich do zrozumienia, że ci się podoba. Jak tworzyć fajne, oryginalne ksywki? Podpowiadamy!

Jak wybrać uroczy pseudonim dla swojej dziewczyny?

Planujesz zadzwonić do swojej dziewczyny i nazwać ją w sposób, który sprawi, że poczuje się wyjątkowo? Słodkie przezwiska dla dziewczyn są w takiej sytuacji niezastąpione! Jaki wybrać? Przede wszystkim zastanów się, co lubi twoja dziewczyna! Jeśli jest bardzo romantyczna, na pewno doceni klasyczne pseudonimy. Nazwij ją więc swoim skarbem, kotkiem, słoneczkiem albo robaczkiem. Nie obawiaj się, że takie zwroty mogą wydać się nudne i głupie! W tym przypadku to nieprawda. Twoja dziewczyna na pewno doceni je bardziej niż wymyślne przekręcenie jej imienia!

Ta jedyna ma milion pomysłów na minutę i właśnie to sprawiło, że cię fascynuje? Stworzenie uroczych imion dla niej będzie nieco trudniejsze… Ale nie niemożliwe! Może lubi jakieś słodkie zwierzaki? Wówczas mogłaby stać się twoją „żabką”, „pszczółką” albo „króliczkiem”. A może przy tworzeniu ksywki dla swojej ukochanej posłużysz się tym, co ją interesuje? Jeśli lubi tańczyć, możesz np. nazwać ją „baletniczką”. Spróbuj też pobawić się jej imieniem i przekształcić je w zabawny, a przy tym czuły sposób. A może wymyślisz do niego rym? Przykładowo – jeśli twoja dziewczyna ma na imię Dominika może to być Dominisia – misia.

Zobacz też:  Jak zerwać z chłopakiem czyli sztuka rozstania

Fajne pseudonimy dla dziewczyn z twojej paczki

Śliczne pseudonimy nie są zarezerwowane tylko dla tej jedynej! Sprawdź, co stanie się, jeśli użyjesz ich w stosunku do koleżanek! Najpewniej, jeśli zamiast prawdziwego imienia dziewczyny użyjesz ksywki dużo łatwiej uzyskasz pomoc na sprawdzianie albo szybciej zakończysz ewentualną kłótnię! Oczywiście w tym przypadku nie sprawdzą się słodkie przezwiska dla dziewczyn takie jak „dziubek” czy „skarb”. Dla koleżanki będziesz potrzebować mniej romantycznej ksywki niż dla dziewczyny. Szukaj więc wśród takich pseudonimów jak „miśka”, „tyśka”, „blondi”, „ziółko”. Jeśli lubicie śmieszne imiona, przezwisko może brzmieć z pozoru nieco obraźliwie, jak „łośku” albo „wiewióra”. Zanim go użyjesz, upewnij się jednak, że nie wywoła skutków odwrotnych do zamierzonych, a twoja kumpela nie obrazi się, zamiast uśmiechnąć!

Słodkie imię dla dziewczyny, która ci się podoba

Zastanawiasz się „jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba”? W tym przypadku również przydadzą się słodkie przezwiska dla dziewczyn! Musisz być jednak sprytny! Wybierz imię, które da dziewczynie do zrozumienia, że patrzysz na nią inaczej niż na pozostałe koleżanki, a jednocześnie nie jest zbyt jednoznaczne. Na w pełni romantyczne ksywki przyjdzie czas, kiedy oboje będziecie pewni swoich uczuć.

Od czego więc zacząć? Słodkie pseudonimy, którymi możesz się posłużyć to np. „mała”, „słodziak” albo „skrzacik”. Tę listę warto rozszerzyć o ksywki wynikające z imienia twojej wybranki. Do Karoliny możesz więc powiedzieć np. Karo, Linka albo Kalo i zobaczyć jak na to zareaguje. Jeśli nigdy wcześniej nie używałeś ksywek lub skróconych wersji imienia w jej kierunku, na pewno zwrócisz tym na siebie jej uwagę! Jednocześnie nie zastosujesz pseudonimu, który mogłaby uznać za obciachowy albo zbyt pieszczotliwy jak dla koleżanki. Pamiętaj też, że z czasem, kiedy dziewczyna dowie się czego chcesz i zaczniecie być parą, możesz wybrać coś ciekawszego!

Zobacz też:  Pytania do chłopaka – zobacz, o co możesz pytać na pierwszym spotkaniu!

Słodkie przezwiska dla dziewczyn – kiedy nazywać dziewczyny w ten sposób?

Kochany pseudonim dla tej jedynej wybrany? Wiesz jakie słodkie przezwiska dla dziewczyn sprawią przyjemność twoim koleżankom? W takim razie pora zastanowić się, kiedy ich używać. Dlaczego? Niektóre ksywki, zwłaszcza te mniej popularne albo wiążące się z jakimś żartem znanym tylko waszej paczce, nie powinny być używane w każdej sytuacji. Przypuśćmy np. że pseudonim koleżanki brzmi „śmierdziuszek” albo „poczwara”. Która dziewczyna lubi być tak nazywana przed całą klasą?!

Uważać powinieneś też z romantycznymi ksywkami, które nadałeś swojej dziewczynie. Słodkie przezwiska dla dziewczyn takie jak „kotek” albo „myszka” są zawsze ok. Jednak już te bardziej intymne powinny pozostać jedynie między wami. Możesz używać ich, kiedy będziesz dzwonić do dziewczyny albo, kiedy spotkacie się na randce tylko we dwoje. Twoja dziewczyna może jednak nie chcieć ich usłyszeć na szkolnym korytarzu albo przy swoich rodzicach! Skąd masz wiedzieć, czy używać pseudonimu w szerszym gronie, czy nie? Jako troskliwy chłopak po prostu zapytaj! Pamiętaj też, że zawsze możecie stworzyć dwa pseudonimy. Jedna ksywka dla dziewczyny będzie tylko wasza, a drugiej, bardziej popularnej, będziesz używał przy innych!

Słodkie przezwiska dla dziewczyn to sposób, aby wkraść się w łaski niejednej koleżanki oraz sprawić, by twoja dziewczyna poczuła się wyróżniona. A więc do dzieła! Wymyśl śmieszne pseudonimy dla koleżanek i romantyczne dla tej jedynej, a potem sprawdź, jak zadziałają! Większość dziewczyn na pewno polubi swoje nowe, zarezerwowane tylko dla przyjaciół lub chłopaka, imię!Zobacz także:
Zobacz też:  Co można robić z dziewczyną w domu, żeby randka była udana?
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też