Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba?

Relacje w wieku nastoletnim, nie należą do najłatwiejszych. Pojawiają się różne dylematy, wątpliwości, a także odrzucenia. Pierwsze randki niosą za sobą wiele emocji, które często przeobrażają się w miłość. Zdarza się, że na całe życie. Jeśli jesteś ciekawa, jak dać chłopakowi do zrozumienia, że ci się podoba, to koniecznie przeczytaj poniższy tekst.
Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba

Z pewnością znasz to uczucie, gdy na twoim horyzoncie pojawia się chłopak, na widok którego serce zaczyna bić ci znacznie szybciej. Lubisz z nim rozmawiać i czujesz, że nadajecie na tej samej fali. Chciałabyś pokazać mu, że jesteś nim zainteresowana, ale nieco obawiasz się tego, że odrzuci twoje sygnały? Pamiętaj, że do odważnych świat należy. Możesz oczywiście zostać odrzucona, jednak istnieje szansa, że chłopak podziela twoje uczucia i będziecie mieli okazję do stworzenia czegoś pięknego i trwałego. Jednakże, staraj się zrobić pierwszy krok z klasą i w sposób subtelny.

Chłopcy lubią, gdy interesujesz się jego życiem. Zadawaj mu pytania i słuchaj, co ma do powiedzenia. Bądź jednak czujna. Jeśli twój obiekt westchnień cały czas mówi tylko o sobie i nie stara się nawiązywać również do twojej osoby, może być to niepokojącym znakiem, że jest narcyzem i egoistą.

Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba — mimika i gesty

Przełamanie pierwszych lodów w kontaktach z chłopakami bywa trudne. Życie emocjonalne obu płci znacznie się różni, szczególnie w wieku nastoletnim. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mający naście lat bywają nieśmiali i często przez to tracą okazję do nawiązywania relacji z rówieśnikami, również tych romantycznych.

Jak powiedzieć chłopakowi że mi się podoba? Ważne jest, aby w swoim zachowaniu zachować pewien dystans i nie zrobić tego zbyt nachalnie. Najważniejszy jest kontakt wzrokowy. Oczy są zwierciadłem duszy i można odczytać w nich wiele emocji. Często mówimy, że oczy się śmieją i nie ma w tym przesady. Chłopak, który widzi, że twoje oczy błyszczą i wpatrują się w niego, odczytuje to jako znak, że wzbudził twoje zainteresowanie. Nie zapomnij uśmiechać się do niego za każdym razem, gdy patrzy na ciebie. W trakcie rozmowy możesz delikatnie dotknąć jego ramienia. Domyślny chłopak może pomyśleć, że coś jest na rzeczy. Jeśli będzie zainteresowany, odpowie tym samym. Słuchaj swojej intuicji i obserwuj jego zachowanie.

Zobacz też:  Co można robić z dziewczyną w domu, żeby randka była udana?

Pierwsze oznaki, że podobam się chłopakowi to najczęściej częste zagadywanie, oparte czasami na drobnych złośliwościach. Patrz na drobne gesty. Lekkie muśnięcie twojego ramienia, długie spojrzenia w oczy, a nawet szczery uśmiech to podstawowe oznaki tego, że chłopak czuje do ciebie miętę. Jeśli chłopak prosi cie o numer telefonu, próbuje zacząć rozmowę lub zagadać przy każdej możliwej okazji, to wyraźny znak, że wpadłaś mu w oko.

Jak powiedzieć chłopakowi że go kocham? Wszystko zależy od tego, na jakim etapie jest wasza znajomość. Jeśli macie za sobą już wiele randek i czujesz, że twój chłopak może być tym jedynym, powiedz mu to bezpośrednio. Koniecznie twarzą w twarz, patrząc mu prosto w oczy. Lepiej nie robić tego przez komunikator. Taki krok może pokazać mu, że nie traktujesz go poważnie. Mówiąc mu to w cztery oczy, masz okazję zobaczyć jego reakcję. Zadbaj o odpowiednią oprawę np. wybierzcie się na romantyczny spacer do parku lub do kawiarni. Nie oczekuj tego, że od razu odpowie tym samym.

Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba — czego nie robić?

W kontaktach z chłopakami warto zachować kilka podstawowych zasad. Bądź pewna siebie, ale nie nachalna. Nie narzucaj mu się (zarówno w kontaktach bezpośrednich, jak i przez komunikatory), bo możesz go jedynie wystraszyć. Postaraj się, aby twoje zachowanie było naturalne i pełne dziewczęcego wdzięku.

Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Chłopak bardzo szybko zorientuje się, że w twoim zachowaniu jest coś sztucznego. Musisz pozwolić mu, aby poznał prawdziwą ciebie. Tylko wtedy będziesz miała pewność, że lubi cie z pełnym wachlarzem twoich zalet i wad. W przeciwnym razie wasza relacja bardzo szybko może zakończyć się fiaskiem.Zobacz także:
Zobacz też:  Od ilu lat można kupić prezerwatywy – kupno antykoncepcji a wiek
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też