Krępujące pytania dla chłopaka – poradnik dla każdej dziewczyny!

Krępujące pytania dla chłopaka, to takie, których lepiej nie zadawać na pierwszej randce! Chyba, że nie zamierzasz kontynuować znajomości… Przydadzą ci się jednak, kiedy będziesz chciała zaskoczyć kolegów! Poznaj najbardziej niezręczne pytania do chłopaka!
Krępujące pytania dla chłopaka

Krępujące pytania dla chłopaka to świetny test na jego pewność siebie! Jeśli więc chcesz zaskoczyć przemądrzałego kolegę, zadaj mu jedno z nich! Nie wiesz, jak powinno brzmieć? To nic! Zaraz ci pomożemy! Pamiętaj tylko, aby o wskazane przez nas rzeczy nie zapytać na pierwszej randce!

Pytania do chłopaka, których na pewno się nie spodziewa!

W gronie znajomych gracie czasem w “pytanie czy wyzwanie” i brakuje ci pomysłów na krępujące pytania dla chłopaka? Mamy kilka pomysłów!

Na rozgrzewkę, kiedy gra dopiero się rozkręca, możesz zadać różne pytania, które rozluźnią atmosferę i sprawią, że zaczniecie jeszcze lepiej się bawić. Przykład? Zapytaj kolegę o najbardziej obrzydliwą rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił! Wierz lub nie, ale wielu facetów woli po prostu nie odpowiedzieć na takie, zdawałoby się, proste pytanie! Przypartym do muru zdarza się jednak opowiedzieć swoją historię – najczęściej stanowi ona serię pomyłek z dzieciństwa i jest naprawdę śmieszna! Równie dobrze w takich sytuacjach działa pytanie o to, czego dany chłopak najbardziej się boi. Odpowiedź może stać się punktem wyjścia do dalszej zabawy, a nawet – ciekawej rozmowy! Inne fajne pytanie to “najgłupsza rzecz, jaką zrobiłeś”. Lista takich rzeczy może nieźle zdziwić ciebie oraz resztę waszej paczki!

Gdyby gra stawała się nudna, możesz sprytnie podkręcić jej tempo i temperaturę. Wystarczą podchwytliwe pytania dla chłopaka, takie jak np. “wymień swoje wady i zalety” albo “co byś zrobił, gdybyś wiedział, że zostało ci 5 minut życia?”. Powyższe pytania wymagają chwili refleksji, a z odpowiedzi dowiesz się bardzo wiele o swoim przyjacielu!

Zobacz też:  Jak spławić chłopaka? Wskazówki

Należysz do odważnych dziewczyn, a w waszej paczce nie ma tematów tabu? W takim razie podczas gry spróbuj zadać pytania o… fetysze kolegi! Gwarantujemy, że gra od razu stanie się ciekawsza! Z takiego pytania możesz też skorzystać w sytuacji, gdy chcesz naprawdę zestresować pytanego!

Czy istnieją krępujące pytania dla chłopaka, których lepiej nie zadawać podczas towarzyskich spotkań? Jasne! Nie pytaj o to, ile zarabiają rodzice twoich kolegów, nie każ też im wymieniać twoich zalet. W pierwszym przypadku atmosfera od razu stanie się napięta, a fajna zabawa stanie mega sztywna. W drugim – pytany może pomyśleć, że ci się podoba i zwyczajnie go podrywasz! Jeśli więc tak nie jest, daruj sobie!

O co pytać na pierwszej randce?

Umówiłaś się z tym jedynym, którego od dawna chciałaś bliżej poznać? Świetnie! Zapewne teraz obawiasz się momentów ciszy podczas spotkania i zastanawiasz się, o czym rozmawiać z chłopakiem? Prawdopodobnie niepotrzebnie się obawiasz, a randka przebiegnie w świetnej atmosferze! Dla własnego komfortu przygotuj sobie jednak kilka ciekawych pytań, które mogą stać się punktem wyjścia do dalszej dyskusji. W ten sposób pokażesz, że powstająca właśnie relacja jest dla ciebie ważna, a ty jesteś otwartą, pewną siebie i interesującą dziewczyną. O co więc zapytać?

Przede wszystkim unikaj krępujących pytań dla chłopaka! Nawet, jeśli aż skręca cię z ciekawości i koniecznie chciałabyś wiedzieć ile miał przed tobą dziewczyn i czy czasem o nich myśli na razie odpuść ten temat! Inaczej skutecznie przekreślisz wasze szanse na kolejne randki!

Zamiast tego zapytaj jaka zabawna historia przydarzyła się chłopakowi ostatnio – to na pewno rozładuje atmosferę i przełamie pierwsze lody. Możesz też zapytać o ulubiony film, książkę albo wymarzone miejsce, w które chciałby pojechać. Każdy z tych tematów będzie punktem wyjścia do ciekawej rozmowy!

Zobacz też:  Jak zagadać do dziewczyny na Fb?

Potem możesz zadawać pytania skłaniające do refleksji, które pozwolą ci poznać światopogląd ewentualnego partnera. Tego typu pytania to np. pytania o to, co najbardziej motywuje go do działania, co inspiruje oraz w co (i dlaczego) najbardziej wierzy.

Intymne, krępujące pytania dla chłopaka, które pozwolą ci go lepiej poznać

Kiedy wasza relacja się rozwija, nie musisz już obawiać się zadawania krępujących pytań dla chłopaka! Jak inaczej dobrze go poznasz?! Możesz oczywiście, przed ich zadaniem, zadbać o odpowiednią atmosferę. A potem? Śmiało zapytaj np. co podoba mu się u dziewczyn. Poproś też, aby wymienił 5 innych dziewczyn, które mu się podobają. To pytanie, wbrew pozorom, wcale nie jest takie niewinne i proste! Dzięki niemu dowiesz się co twój ukochany sądzi o innych i kto, ewentualnie, stanowi twoją konkurencję! Dlatego też dobrze jest znać odpowiedź właśnie na nie!

Możesz też przejść do bardziej intymnych pytań i słuchać opowieści chłopaka z jego życia. Niech powie ci, na jakie sposoby już się całował oraz opowie o największych fantazjach swojego życia. Być może dzięki temu wasza znajomość wzniesie się na kolejny poziom!

Czy istnieją krępujące pytania dla chłopaka, których lepiej nie zadawać podczas randek? Jasne! Lepiej nie pytać swojego chłopaka czy ci ufa! W ten sposób sprawisz, że stanie się niepewny i będzie zastanawiał się, czy traktujesz go serio. Inne krępujące, ale bezsensowne pytanie to pytanie z cyklu “ja czy inna”. Skoro spotyka się z tobą, raczej nie odpowie, że inna – nawet, jeśli miałby skłamać!

Krępujące pytania dla chłopaka to takie, których lepiej nie zadawać znajomym oraz takie, które pozwolą ci lepiej ich poznać. O ile tych z pierwszej grupy lepiej po prostu unikać, to drugie warto czasem zadać. Zanim jednak to zrobisz upewnij się, że czas i miejsce temu sprzyjają!

Zobacz też:  Podchwytliwe pytania dla chłopaka, które warto mu zadać


Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też