Jak znaleźć dziewczynę – wszystko, co musisz wiedzieć!

Jak znaleźć dziewczynę? Gdzie ją poznać i jak sprawić, aby zechciała się z tobą umówić? Jeśli wciąż zadajesz sobie te i podobne pytania, czytaj dalej! Mamy kilka pomysłów, które ci się spodobają!
Jak znaleźć dziewczynę

Jak znaleźć dziewczynę? Jak ośmielić się i zagadać do koleżanki, co napisać na insta, aby zwrócić jej uwagę? Jeśli nie wiesz, zaraz ci podpowiemy! Dzięki kilku sprawdzonym pomysłom szybko przestaniesz być jedynym singlem w paczce! Sprawdź nasze pomysły i przekonaj się, że skuteczny podryw nie jest czymś, co zdarza się jedynie w filmach. Ty też możesz zdobyć wymarzoną dziewczynę!

Jak znaleźć dziewczynę – zacznijmy od początku!

Zanim zaczniesz zastanawiać się, jak znaleźć dziewczynę albo kombinować „jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba”, zacznij od podstaw! Poświęć trochę czasu sobie! Pamiętaj, że największe szanse na poznanie (i poderwanie!) tej jedynej będziesz miał, kiedy wydasz się jej naturalny i pewny siebie! Jak to zrobić? Większość facetów, podczas pierwszej rozmowy z kandydatką na dziewczynę, strasznie się stresuje, rumieni, a nawet jąka! Choć to normalne, staraj się zapanować nad sobą! Jeśli musisz, poćwicz w domu przed lustrem. A potem, kiedy zdarzy ci się spotkać odpowiednią dziewczynę, po prostu nie zapominaj o uśmiechu!

Chyba nie musimy ci też przypominać, że kiedy zastanawiasz się jak znaleźć dziewczynę, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na swój wygląd? I nie, nie chodzi tu o inwestycję w drogie, markowe ciuchy! Najważniejsze, aby twoje rzeczy zawsze były czyste i świeże – zadbaj więc o to, nawet gdy właśnie wychodzisz z siłowni! Postaraj się też nie nosić ciuchów za dużych, niedopasowanych i zużytych (np. rozciągniętych i spranych). To na pewno nie doda ci uroku!

Gdzie poznać dziewczyny?

Kiedy podstawy już za nami, lecimy dalej! Jak znaleźć dziewczynę? Trzeba wiedzieć, gdzie szukać! Najprościej poznać i poderwać dziewczynę będzie ci… po prostu na imprezie! Nieważne czy będzie to domówka u znajomych, impreza w klubie, festiwal czy koncert. W każdej z tych sytuacji warto szukać dziewczyny! Dlaczego? Podczas zabawy zarówno dziewczyny, jak i ty jesteście rozluźnieni, fajnie spędzacie czas i po prostu jesteście sobą. Tobie łatwiej więc będzie podejść, zagadać i poprosić o numer telefonu, a dziewczynom – spojrzeć na ciebie łaskawszym okiem!

Zobacz też:  Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Sprawdź!

Nie lubisz imprez albo krępuje cię podryw w takich sytuacjach? To nic! Świetne miejsca, aby poznać swoją drugą połówkę to także siłownie, baseny, zajęcia językowe itp. W skrócie mówiąc: realizuj swoje pasje i wybierz odpowiednie zajęcia dodatkowe zgodne z twoimi zainteresowaniami! Na pewno w twojej grupie będą też dziewczyny – i to takie, które lubią to samo co ty! Dzięki temu nie będziesz zastanawiał się, o czym rozmawiać i kiedy podejść do wybranki!

Jak znaleźć dziewczynę w jeszcze inny sposób? Poproś o pomoc przyjaciela! Może twój najlepszy kumpel już się z kimś spotyka? Umówcie się więc na podwójną randkę! Doskonałym miejscem będzie kino – w razie wtopy, łatwiej będzie spędzić wspólnie czas oglądając film niż np. spacerując czy siedząc przy pizzy! Przyjaciel może też np. poprosić cię o przysługę albo podkreślić jakąś twoją zaletę przy twojej wybrance! Jest spora szansa, że wówczas wymarzona dziewczyna zwróci na ciebie uwagę. Pamiętajcie jednak, żeby nie przesadzić i nie brzmieć nienaturalnie! W takim przypadku, zamiast zaimponować dziewczynie, przekreślisz swoje szanse na sukces!

Jak poderwać piękną dziewczynę?

A teraz najważniejsze! Jak poderwać dziewczynę? Wiele zależy od tego, gdzie ją spotkałeś oraz czy już się znacie. Oto kilka najczęstszych scenariuszy, które mogą ci się przydać:

  • Dziewczynę, z którą chciałbyś się umówić znasz ze szkoły. W takim razie pozostaje ci wziąć głęboki oddech i… podejść do niej z uśmiechem! Zapytaj o coś związanego z nauką, pogadajcie o wspólnych znajomych albo ponarzekajcie na nauczycieli. Przez cały czas staraj się dowiedzieć jak najwięcej o swojej wybrance i słuchaj tego, co mówi. Utrzymuj kontakt wzrokowy (co nie oznacza, że masz cały czas gapić się na swoją wybrankę!). Pod koniec rozmowy możesz powiedzieć jej delikatny komplement. Pochwal np. jej uśmiech, strój albo powiedz po prostu, że pięknie wygląda!
  • Co musisz zrobić, aby skutecznie podrywać dziewczyny znane z zajęć dodatkowych? W takim przypadku jest jeszcze łatwiej! Macie przecież wspólną pasję – skup się na tym i od tego tematu zacznij rozmowę!
  • Chcesz poderwać dziewczynę, której jeszcze nie znasz? Jeśli spotykasz ją regularnie na ulicy albo przystanku autobusowym, po prostu spójrz na nią i się uśmiechnij. Jeśli odwzajemni twój uśmiech, możecie dalej się poznawać! Podejdź i się przedstaw. Na początku rozmowy powiedz jej delikatny komplement albo od razu, nawiązując do waszych częstych spotkań, zapytaj gdzie się wybiera. Słuchaj tego, co dziewczyna ci mówi, staraj się znaleźć jakieś łączące was wspólne pasje i zainteresowania. To ułatwi dalszą rozmowę i kolejne spotkania! Jeśli z kolei zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę, którą widzisz po raz pierwszy, podstawowa rada brzmi: działaj szybko! Nie wiadomo czy spotkasz ją ponownie, więc warto spróbować od razu do niej zagadać. W takiej sytuacji znów wystarczy podejść pewnym krokiem, uśmiechnąć się i przedstawić. Zacznij od komplementu – powiedz np. coś w stylu „nie wiem, czy już to dziś słyszałaś, ale pięknie wyglądasz”. Pamiętaj przy tym, że jeśli chcesz znaleźć dziewczynę, nie możesz być nachalny ani prawić wulgarnych, tanich komplementów!
Zobacz też:  List miłosny do chłopaka – jak napisać?

Jak rozmawiać z dziewczynami w sieci?

Obserwujesz profil koleżanki, która ci się podoba i zastanawiasz się jak zagadać do dziewczyny na Instagramie? Najpierw będziesz musiał włożyć nieco wysiłku w swój własny profil. Upewnij się, że znajdują się na nim fajne zdjęcia. Ważny punkt to także bio – niech będzie ciekawe! Co potem? Na pewno podaruj sobie komentowanie jej zdjęć! Instagram jest świetnym miejscem do poznawania dziewczyn, ale musisz być bardziej bezpośredni. Po prostu – napisz do niej! Jeśli dodaje regularnie filmiki i zdjęcia także na instastory, skomentuj któreś z nich. Wykaż się przy tym inteligencją i postaraj napisać coś więcej niż „ładnie wyglądasz”. Niech twoja wybranka wie, że spotkała kogoś ciekawego!

Gdybyś wciąż zastanawiał się jak znaleźć dziewczynę na Instagramie, pamiętaj też, aby nie zagadywać skopiowanymi z innych portali tekstami (zwłaszcza takimi, które znajdujesz na portalach randkowych!). Ona z łatwością znajdzie je w sieci, gdy wyczuje, że nie jesteś szczery. Bądź trochę bardziej kreatywny, a znajomość szybko przeniesie się w realne życie!

Wszystko, co musisz wiedzieć przed pierwszą randką!

Zainteresowałeś sobą wybrankę i udało ci się umówić z nią na pierwszą randkę? Świetnie! Teraz pewnie zastanawiasz się „jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?”. To proste! Na randkę przyjdź nieco wcześniej tak, aby twoja wybranka nie musiała czekać. Staraj się wyglądać schludnie i być pewnym siebie. Możesz mieć ze sobą pojedynczą różę albo tulipana – taki gest na pewno się jej spodoba. Potem wykorzystaj wspólny temat – to ułatwi wam rozmowę. Słuchaj uważnie i pozwól dziewczynie mówić – zwiększysz w ten sposób swoje szanse na następne spotkanie!

Jak znaleźć dziewczynę? Najważniejsze to być pewnym siebie i odważyć się na pierwszy krok! Dlatego głowa do góry! Uśmiechnij się i podejdź do swojej wybranki. Dzięki temu nie będziesz z czasem żałował, że nigdy nie spróbowałeś!

Zobacz też:  Co napisać do chłopaka, żeby zacząć rozmowę – jak zrobić dobre wrażenie?


Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też