Podchwytliwe pytania dla chłopaka, które warto mu zadać

Podchwytliwe pytania dla chłopaka pomogą ci lepiej go poznać. O pewnych swoich cechach lub wydarzeniach z przeszłości może przecież nie chcieć powiedzieć ci wprost. Jeśli jednak zadasz mu odpowiednie pytanie w danym temacie, sam nie będzie wiedział, kiedy zdradzi ci swoje sekrety! Jakie pytania warto sobie przygotować? Zaraz ci podpowiemy!
Podchwytliwe pytania dla chłopaka

Podchwytliwe pytania dla chłopaka pozwolą ci poznać jego punkt widzenia na wiele interesujących cię tematów. Jeśli więc nie chcesz pytać wprost albo boisz się, że chłopak nie powie ci prawdy, podejdź go dobrze dobranym pytaniem. Dzięki temu dowiesz się, co o tobie myśli, czy poważnie traktuje wasz związek oraz jakie są jego wady!

Podchwytliwe pytania dla chłopaka, który ci się podoba

Podchwytliwe pytania dla chłopaka możesz wykorzystać jeszcze zanim zostaniecie parą. Chciałabyś wiedzieć, czy ten jedyny, który tak bardzo ci się podoba, odwzajemnia twoje uczucia? Możesz zapytać go wprost, ale to wymaga sporo odwagi. No i prowadzi do krępującej sytuacji, jeśli okaże się, że on jednak nie jest tobą zainteresowany. A ty wcale nie chcesz, aby cała klasa mówiła tylko o tym przez najbliższych kilka tygodni!

Wobec tego zamiast mówić prosto z mostu, zadaj chłopakowi odpowiednie pytania. Jakie? Najlepiej, jeśli nie będą to zbyt krępujące pytania dla chłopaka, na które on boi się odpowiedzieć. Lepiej, aby były to pytania podchwytliwe, które pozwolą ci dowiedzieć się tego, czego chcesz. Jednym z takich pytań będzie np. „jaka powinna być idealna dziewczyna?” Jego odpowiedź na to pytanie będzie dla ciebie informacją, jakich cech u partnerki szuka twój wybranek. Zwróć uwagę na kolejność, w jakiej je wymienił – te najważniejsze poda zawsze jako pierwsze. I to właśnie na nich się skup! Jeśli masz większość z tych właśnie cech, spróbuj porozmawiać z nim bardziej bezpośrednio albo pokaż mu gestem, że zależy ci, aby z nim chodzić!

Zobacz też:  Pytania do chłopaka – zobacz, o co możesz pytać na pierwszym spotkaniu!

Inne dobre pytanie na tym etapie to np. wolałbyś poderwać dziewczynę marzeń czy czekać, aż to ona przejmie inicjatywę? To pytanie może ci naprawdę pomóc – będziesz wiedziała, czy możesz pozwolić sobie na bardziej aktywne działanie, czy lepiej zaczekać na pierwszy krok w wykonaniu chłopaka.

Pytania, które warto zadać, aby wiedzieć, co chłopak sądzi o waszym związku

Kiedy już będziecie parą, również warto, abyś przygotowała sobie podchwytliwe pytania dla chłopaka. Zapytaj go np. czego nie lubi w innych ludziach. W ten sposób dowiesz się, jakie cechy charakteru najbardziej go irytują i czego wystrzegać się w związku.

Możesz też zapytać, czy jest coś, czego nigdy by nie zrobił – nawet dla najbliższej mu osoby. W ten sposób poznasz jego granice i będziesz wiedziała, czy warto właśnie z tym chłopakiem planować przyszłość. Jeśli powie ci, że nie zawahałby się kłamać albo kraść, a ty nie akceptujesz takich zachowań pod żadnym pozorem, lepiej, abyś wiedziała o tym jak najwcześniej!

Podchwytliwe pytania do chłopaka, dzięki którym dowiesz się o nim więcej

Brak ci odwagi, aby zapytać chłopaka wprost, czy miał wcześniej inne dziewczyny? Nie wiesz, jak rozmawiać z nim na bardziej intymne tematy? Przygotuj odpowiednie podchwytliwe pytania dla chłopaka i zadaj je w czasie miłej rozmowy. Dzięki temu będziesz wiedziała co czuje twój wybranek! Jakie pytania zadawać?

Nie pytaj wprost, czy miał inne dziewczyny – nie każdy chłopak odpowie szczerze. Zamiast tego spytaj swoją drugą połówkę czy była wcześniej zakochana. Dzięki temu dowiesz się o nim o wiele więcej, niż sądzisz! Nie tylko przekonasz się, czy miał przed tobą dziewczynę! Zobaczysz też, czy było to wiele przelotnych miłostek, czy też trafiłaś na faceta stałego w uczuciach.

Zobacz też:  Jak zaimponować dziewczynie? Praktyczny poradnik

Jesteś gotowa na kolejny krok w waszym związku, ale nie wiesz, co on sądzi na ten temat? Poproś, aby wymienił 5 cech charakteru, które w tobie ceni. Jeśli będą to takie cechy jak wrażliwość, delikatność czy łagodność, to znak, że warto, abyś poczekała na jego pierwszy krok. Jeśli jednak doceni twoją pomysłowość i odwagę, możesz powiedzieć mu o swoich marzeniach i skrywanych dotąd fantazjach!

Podchwytliwe pytania dla chłopaka to sposób, abyś nieco lepiej poznała ukochanego i dowiedziała się co sądzi o sprawach, o które nie chcesz pytać wprost. Jeśli więc jakiś temat jest dla ciebie szczególnie ważny, ale nie jest ci łatwo o nim mówić, przygotuj sobie wcześniej kilka pytań. Zadając je niczego nie tracisz, a zyskać możesz bezcenną wiedzę o twoim wybranku!Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też