Krępujące pytania dla dziewczyn, które warto mieć w pogotowiu!

Krępujące pytania dla dziewczyn mogą wywołać rumieniec na ich twarzach. Na tym właśnie ci zależy? Jeśli tak, czytaj dalej. Dowiesz się, których pytań dziewczyny obawiają się najbardziej, a które mogą stać się pretekstem do dalszej rozmowy!
Krępujące pytania dla dziewczyn

Krępujące pytania dla dziewczyn to takie, których z pewnością powinieneś unikać na randkach! Warto jednak, abyś je znał. Przydadzą się, kiedy będziesz chciał zrobić na złość wyjątkowo jędzowatej koleżance. Sprawdzą się także podczas gry w „pytanie–wyzwanie” z koleżankami. Jakie to pytania? Już wyjaśniamy!

Krępujące pytania dla dziewczyn, które możesz zadać nielubianej koleżance

W twojej szkole albo wśród znajomych jest dziewczyna, za którą nie przepadasz? Być może jest niemiła albo bez żenady zadaje tobie i twoim kumplom krępujące pytania dla chłopaka? Czas odpowiedzieć jej tym samym! Jeśli chcesz sprawić, aby dziewczyna poczuła się nieswojo, przygotuj trudne pytania, które rzucisz od niechcenia na przerwie albo wpleciesz do rozmowy w większym gronie. Jakie są tego typu krępujące pytania dla dziewczyn?

Jednym z pytań, których żadna dziewczyna nie chce usłyszeć będzie „jak często bierzesz prysznic?”. Z pewnością odczyta je jako informację, że się spociła albo często jest gdzieś brudna.

Najbardziej krępujące pytania to także te o związki i facetów – zwłaszcza zadane w żartobliwy sposób. Jeśli więc podczas rozmowy z dziewczyną zapytasz „beknęłaś kiedyś przy twoim chłopaku?”, możesz być pewien, że ją to zestresuje. Niekomfortowo poczują się nawet pewne siebie dziewczyny, które, aby wyjść z twarzą z sytuacji, uznają to za niezwykle głupie i szczeniackie pytanie!

Inne pytanie, które zawstydzi większość dziewczyn to „ile ważysz?”. Żadna z nich nie będzie chciała się tym podzielić ze znajomymi! Jeśli zdecydujesz się zadać właśnie takie pytanie, uważaj jednak! Nie pytaj o wagę otyłej ani przesadnie szczupłej koleżanki – nawet, jeśli bardzo jej nie lubisz! Zamiast dać jędzy nauczkę, sprawisz, że inni będą cię źle postrzegać!

Zobacz też:  Od ilu lat można kupić prezerwatywy – kupno antykoncepcji a wiek

Kreatywne pytania do dziewczyn z twojej paczki

Krępujące pytania dla dziewczyn przydają się też, kiedy spotykacie się całą paczką i gracie w gry towarzyskie. Wtedy idealnie sprawdzają się odważne pytania, które jednocześnie są świetnym sposobem na bliższe poznanie koleżanek. Listę pytań tego typu otwiera np. „co najbardziej wstydliwego w życiu zrobiłaś?” albo „kto z naszej klasy ci się podoba?”. Dobrze też brzmią pytania zaczynające się od „gdyby”: „Gdyby to był twój ostatni dzień, co chciałabyś robić”, „gdybyś mogła zabrać na bezludną wyspę jedną osobę, kogo byś wybrała”, „gdybyś mogła zmienić coś w swojej przeszłości, co by to było”.

W trakcie gry ze znajomymi warto mieć także przygotowane jakieś zabawne pytanie. Przyda się, kiedy atmosfera zacznie robić się zbyt sztywna, albo kiedy gra okaże się nudna. Możesz wtedy zapytać np. „jakim chciałabyś być owocem i dlaczego” albo „jak długo przetrwałabyś atak zombie?”.

Pytania, których nawet nie próbuj zadać dziewczynie na randce!

Niektóre pytania doskonale nadają się do tego, aby zadać je dziewczynie na pierwszej randce. Stanowią dobre rozpoczęcie rozmowy albo należą do grupy pytań prowokujących do myślenia. Ale są też takie, których na pewno powinieneś unikać! Krępujące pytania dla dziewczyn, których żadna z nich nie chce słyszeć na randce (ani pierwszej, ani kolejnej!) to np. „jaki masz rozmiar piersi?”. To pytanie nie jest ani seksowne, ani w żaden sposób miłosne i nie powinien zadawać go żaden partner! Nie pytaj też „czy golisz się w miejscach intymnych?” – chyba że chcesz, aby dziewczyna zaczęła się wstydzić i marzyła tylko o zakończeniu randki! Jeśli uważasz za atrakcyjne takie właśnie pytania, koniecznie przed ich zadaniem pogadaj z drugą osobą (np. kumplem albo siostrą). Dzięki temu nie odstraszysz dziewczyny, którą chciałbyś zdobyć!

Zobacz też:  Co napisać do chłopaka, żeby zacząć rozmowę – jak zrobić dobre wrażenie?

O co więc możesz zapytać, jeśli nie wiesz, o czym rozmawiać na randce? Trudne i ciekawe pytania to np. „gdybyś mogła mieć wszystko i każdego, kogo byś wybrała?”, „bez jakich 3 rzeczy nie wyobrażasz sobie życia?”. Odważne pytania do dziewczyny, które podgrzeją temperaturę, ale nie będą jednocześnie prostackie to np. „jakie słodycze najlepiej opisują twoje fantazje erotyczne i dlaczego?”.

Szalone i dziwne pytania dla dziewczyn, które mają poczucie humoru

Masz koleżanki, z którymi możesz podzielić się nawet najdziwniejszymi myślami? Jeśli chcesz lepiej poznać ich zainteresowania, szukaj kreatywnych, ale jednocześnie zabawnych pytań. Możecie np. zastanowić się, jaki tytuł miałby film o życiu twojej kumpeli. Możesz też zobaczyć, co twoja koleżanka odpowie na pytanie o rzecz, którą uważa za najbardziej obrzydliwą.

Krępujące pytania do dziewczyn to często pytania, które pozwalają lepiej się poznawać. Część z nich powinna jednak pozostać tematem tabu – chyba że chcesz zrobić jakiejś dziewczynie na złość albo wasza relacja polega na totalnej otwartości. Ciekawe pytania do dziewczyny mogą też być bardzo zabawne albo sprawić, że zaczniecie oboje zastanawiać się nad ważnymi w życiu sprawami. Dlatego też warto, abyś przygotował sobie kilka takich pytań i inspirował się nimi kiedy zajdzie taka potrzeba!Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też