Jak zagadywać do dziewczyn na ulicy, w szkole i w innych miejscach?

Spodobała ci się pewna dziewczyna, lecz zupełnie nie wiesz, jak nawiązać z nią kontakt? Sprawdź zatem, jak zagadywać do dziewczyn. Poniżej przedstawiamy ci kilka skutecznych sposobów!
jak zagadywać do dziewczyn

Gdy spodobała ci się dziewczyna, której nie znasz imienia, nie znasz jej adresu zamieszkania, a nawet nie wiesz, czy jest wolna, to zagadanie do niej może być naprawdę trudne. Na szczęście istnieje kilka uniwersalnych zasad, których zawsze warto przestrzegać, aby zrobić dobre wrażenie na każdej dziewczynie. Poznaj zasady dotyczące tego, jak zagadywać do dziewczyn.

Jak zagadywać do dziewczyn? – najważniejsze zasady

 1. Nigdy nikogo nie udawaj.
 2. Bądź uśmiechnięty podczas rozmowy.
 3. Staraj się nie denerwować.
 4. Zadawaj dziewczynie nieskomplikowane pytania.
 5. Patrz jej prosto w oczy.
 6. Spraw delikatny komplement.

Warto jednak podkreślić, że ta ostatnia kwestia nierzadko bywa problematyczna. Mężczyźni bowiem często rozpoczynają rozmowę komplementami, które są wulgarne i tanie. Zdecydowanie odradzamy ten sposób, jeśli zastanawiasz się, jak zagadywać do dziewczyn.

Jakich tekstów na podryw powinieneś unikać?

Musimy cię rozczarować, ale nie istnieje idealny tekst na podryw. Zatem jak zagadywać do dziewczyn? Absolutnie nie chodzi tutaj o to, abyś wyuczył się na pamięć kilku linijek i je wyrecytował. Jednak jakich tekstów na podryw należy unikać? Do tych najpopularniejszych i jednocześnie najsłabszych zaliczamy takie teksty jak:

 • ,,Stój, dzwonię po policję, bo ukradłaś moje serce!”;
 • ,,Bolało cię, gdy spadłaś z nieba? Bo musisz być aniołem.”;
 • Wydaje mi się, że z moim telefonem jest coś nie tak, ponieważ nie ma w nim twojego numeru telefonu.”

Jak zagadywać do dziewczyn – uniwersalne sposoby

Jak zagadywać do dziewczyn? Warto wykorzystać uniwersalne teksty. Na pewno sprawdzą się lekkie komplementy – np.:

 • ,,Zwykle nie zagaduję do dziewczyn, ale gdy tylko cię ujrzałem, to wiedziałem, że muszę się przełamać. Jak masz na imię?”;
 • ,,Masz przepiękne kręcone włosy. Zauważyłem je z daleka i dzięki temu zwróciłem na ciebie uwagę.”;
 • ,,Właśnie zdecydowałem się przełamać barierę społeczną i chciałbym ci powiedzieć komplement. Jak masz na imię?”.
Zobacz też:  Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

Jak zagadać do dziewczyny na Instagramie?

Jak zagadać do dziewczyny na Instagramie? Wielu chłopaków zastanawia się, jak zagadywać do dziewczyn na Instagramie. Niestety to nie jest takie proste, ponieważ pamiętaj, że Instagram to nie portal randkowy. Mimo wszystko możesz spróbować nawiązać kontakt z dziewczyną, która ci się spodobała. Jak zacząć rozmowę z dziewczyną na Instagramie? Oczywiście poprzez wysłanie wiadomości. Możesz także skomentować jej zdjęcie, lecz zdecydowanie odradzamy ten sposób. Istnieje bowiem ryzyko, że wyjdziesz na ,,creepy gościa”. Jeśli nie chcesz napisać do dziewczyny bezpośrednio bez powodu, to możesz także skomentować coś, co doda ona do relacji. Nie obawiaj się – komentarz zobaczy tylko ona i dostanie go na skrzynkę DM.

Jak zadbać o profil na Instagramie?

Zanim napiszesz do wybranej dziewczyny na Instagramie, to wcześniej sprawdź, jak prezentuje się twój profil na Instagramie. Najlepiej byłoby, gdyby był on atrakcyjny i popularny. Stwórz swój profil tak, jakby to był Tinder. Zwróć uwagę na to, aby były na nim ciekawe, dobrej jakości zdjęcia. Jeśli są na nim niewyraźne selfie w domu, to lepiej je usuń. Zadbaj też o swoje BIO na Instagramie. Krótko mówiąc – bardzo ważne jest to, aby twój profil na Instagramie przedstawiał cię jako atrakcyjną osobę. Wówczas istnieje spora szansa na to, że dziewczyna odpisze na twój komentarz/wiadomość.

Jak zagadać do dziewczyny na Facebooku?

Jak zagadywać do dziewczyn na Facebooku? Jest to narzędzie, które często wykorzystują nieśmiali mężczyźni. Tutaj najważniejsze jest to, aby dobrze ułożyć wiadomość. Jak poderwać dziewczynę dobrym tekstem? Przede wszystkim staraj się unikać oklepanych już tematów takich jak np. pogoda, czy polityka. Gdy masz już wybraną dziewczynę, do której chcesz zagadać, to sprawdź, jakie są jej zainteresowania. Pamiętaj jednak, aby nie być nachalnym. Jeśli wybranka ci odpisze, wówczas możesz zadać dodatkowe pytania dotyczące jej zainteresowań i pasji. Jeśli chcesz, to możesz także co nieco opowiedzieć o sobie. Kto wie, może znajdzie się coś, co was łączy? A wtedy wybór miejsca na randkę będzie bardzo prosty.

Zobacz też:  Jak zerwać z chłopakiem czyli sztuka rozstania

Jak zagadać do dziewczyny w szkole?

Jak zagadywać do dziewczyn w szkole? Widziałeś dziewczynę, która wpadła ci w oko i chcesz do niej zagadać, czy spotkać się z nią po szkole? Zapewne macie wspólnych znajomych i wspólnych nauczycieli, dlatego zagadanie do niej będzie dużo prostsze. Warto zagadać do dziewczyny, gdy będziecie mieli nieco więcej czasu – np. podczas długiej przerwy. Zanim jednak do niej podejdziesz i zaczniesz pokazywać, że jesteś nią zainteresować, to zastanów się, o czym chcesz z nią porozmawiać. Podchodząc do niej, najpierw podaj jej rękę i zapytaj, jak ma na imię. Następnie możesz jej coś zaproponować np. wspólne wyjście na kawę lub herbatę po szkole. Znajdź lekki temat i wykorzystaj go do rozpoczęcia rozmowy.

Jak zagadać do dziewczyny w galerii handlowej?

Idealną kandydatkę na dziewczynę możesz znaleźć w różnych sytuacjach – np. będąc na zakupach w galerii handlowej lub na rynku (to miejscach, w których spotkasz wiele dziewczyn). Wówczas od razu od zauważenia dziewczyny podejdź do niej i powiedź jej, co szczególnego w niej zwróciło twoją uwagę. Nie sięgaj po banały, a bazuj na szczegółach. Wybierz jedną, konkretną rzecz w dziewczynie, którą uważasz za doskonałą, a następnie jej o tym powiedz (może to być np. dobrze dopasowana czapka do koloru oczu). Pomyśl, co by mogła chcieć usłyszeć. Następnie musisz być gotowy kontynuować rozmowę. Powinieneś mieć już przygotowany temat – np. możesz zapytać, jakie są jej zainteresowania i rozmawiać na ten temat.

Jak zagadać do dziewczyny na ulicy?

Jak zagadywać do dziewczyn na ulicy? To pytanie, które zadaje sobie wielu mężczyzn, gdy mija nieznajomą, piękną kobietę na ulicy. Jest to sytuacja, w której musisz szybko zareagować. Zatem czym prędzej uśmiechnij się, wyprostuj i podejdź do niej. Rozpocznij rozmowę od podania ręki na przywitanie. Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Możesz powiedzieć np. ,,Nie wiem, czy dzisiaj już to słyszałaś, ale chciałem ci powiedzieć, że jesteś wyjątkowo piękna. “. Podczas konwersacji mów naturalnym głosem i staraj się nie jąkać. Podczas zagadywania do dziewczyny, której nie znasz, musisz mówić pewnie. Wówczas istnieje duża szansa, że zainteresujesz dziewczynę i umówi się ona z tobą na randkę.

Zobacz też:  Co można robić z chłopakiem w domu i na spacerze?

Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

A gdy już wejdziesz w związek, to konieczne jest, abyś pokazywał swojej wybrance, że jest dla ciebie najważniejsza. Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy? To proste! Musisz ją przede wszystkim wspierać, być czułym, troskliwy oraz absolutnie nie możesz flirtować z innymi w jej obecności. Oprócz tego pamiętaj o ważnych datach i o niespodziankach.

Wiesz już, jak zagadywać do dziewczyn. Musisz jednak pamiętać o tym, że nie istnieje jeden, uniwersalny sposób na podrywanie. To, że coś spodoba się jednej dziewczynie, nie oznacza, że zadziała na drugą. Poza tym zawsze pamiętaj o tym, aby nie przytłaczać dziewczyny dużą ilością pytań. W końcu nie robisz o niej wywiadu, zatem staraj się opowiadać historie i dużo żartować (lecz bez przesady). Zawsze słuchaj, co mówi i kieruj się swoją intuicją. Życzymy powodzenia. Wierzymy, że uda ci się skutecznie zagadać do wybranej dziewczyny.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też