Jak poderwać dziewczynę w wieku 14 lat?

Jak poderwać dziewczynę w wieku 14 lat? Bycie nastolatkiem nie jest łatwe. Szczególnie gdy wpadnie ci w oko sympatyczna koleżanka ze szkoły. Aby myśleć o tym, jak zdobyć kobietę, będziesz miał jeszcze czas.
Jak poderwać dziewczynę w wieku 14 lat

Randki w tak młodym wieku nie są najlepszym pomysłem. Nie oznacza to jednak, że nie możesz nawiązywać przyjaźni ze swoją sympatią. Podpowiemy ci jak to zrobić, aby zwiększyć swoją szansę na sukces. Porzuć obawy i zakłopotanie. Kto wie, może z niepozornej znajomości urodzi się coś pięknego?

Jak poderwać dziewczynę w wieku 14 lat – miłość czy przyjaźń?

Dziewczyny w wieku 14 lat raczej nie myślą o miłości na całe życie. To czas, kiedy oddają się swoim pasjom, zdobywają wiedzę i spędzają czas w gronie ulubionych kumpelek. To także moment, gdy tworzą się tzw. szkolne paczki przyjaciół. Chłopak, który chce dołączyć do paczki, do której należy obiekt jego westchnień ma nie lada wyzwanie. A co jeśli nie jest odpowiednio śmiały, aby zrobić pierwszy krok? Uwaga! Jest kilka sposobów na to, aby zacząć rozmowę i poznać swoją sympatię bliżej.

Jak poderwać dziewczynę w wieku 14 lat? Top 5 porad

Jak powiedzieć ulubionej koleżance, że jest miła i chcesz się z nią przyjaźnić? Oto 5 najskuteczniejszych porad!

Poproś ją o pomoc w nauce

Jeśli masz problem z jakimś ze szkolnych przedmiotów, możesz wykorzystać ten fakt do umówienia się z nią na korepetycje. Możesz wówczas odwdzięczyć się jej za poświęcony czas, zapraszając ją na lody lub kina.

Rozważnie dobieraj słowa

Dziewczyny zwracają bardzo dużą uwagę na to, w jaki sposób z nimi rozmawiasz. Słodkie przezwiska dla dziewczyn nie są tym, co trafia w gusta każdej nastolatki. Pamiętaj, aby nigdy nie obgadywać przy niej swoich kolegów i koleżanek. Jeśli będziesz z szacunkiem odnosił się do nauczycieli i osób starszych, z pewnością zyskasz w jej oczach.

Zobacz też:  Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Sprawdź!

Słuchaj, co ma do powiedzenia

Bądź uważnym słuchaczem. Dziewczyny w wieku nastoletnim mówią na ogół sporo. Jeśli chcesz utrzymać z nią dobre relacje, powinieneś rozmawiać z nią na każdy temat. Zadawaj pytania i pytaj o jej odczucia. Będzie to dla niej znak, że zależy ci na jej opinii.

Uśmiechnij się

Podczas każdego spotkania, nawet tego na szkolnym korytarzu, nie zapominaj o uśmiechu na twarzy. To ważny gest, który znaczy bardzo wiele.

Bądź sobą

Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nie sil się na udawanie silniejszego, mądrzejszego, czy obojętnego na cały świat. Dziewczyny cenią sobie przede wszystkim szczerych chłopaków, którzy nie boją się okazywać swoich wrażliwości. Tylko wtedy, gdy pozna cie takiego jakim jesteś, będzie mogła wejść z tobą w jakąkolwiek relację.

Jak poderwać dziewczynę w wieku 14 lat? To proste. Postaw na dobrą zabawę, bądź miły, sympatyczny i pomocny. Sporo dziewczyn w wieku nastoletnim doceni naturalność i szczerość. A kto wie, może za kilka lat, twoja najlepsza koleżanka stanie się ukochaną dziewczyną?Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też