Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Sprawdź!

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Jeśli to pytanie w ostatnich dniach zadajesz sobie najczęściej, już spieszymy z pomocą! Podpowiemy ci najlepsze metody na to, jak dać twojej wybrance do zrozumienia, że ci się podoba. Kto wie? Może odwzajemni twoje uczucie?
Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Na pewno jak najszybciej! Chyba nie chcesz, aby ubiegł cię inny jej adorator? Jeśli jednak obawiasz się kompromitacji, spokojnie! Nie musisz koniecznie mówić wybrane wprost, co do niej czujesz. Zamiast tego posłuż się odpowiednimi gestami i okaż jej zainteresowanie!

Mowa ciała, która zastąpi każdy komplement

Jesteś nieśmiały albo nie znasz zbyt dobrze dziewczyny, która ci się podoba, więc nie jesteś pewien jak zareaguje na twoje ewentualne wyznania? W takim razie, zamiast od razu mówić jej, że ci się podoba i chciałbyś z nią chodzić, spróbuj subtelnie wybadać, co ona myśli na twój temat. Jak to zrobić? Większość kobiet (i dziewczyn!) ma dość dobrze rozwiniętą intuicję. Na początku więc wystarczy, że uśmiechniesz się do interesującej cię dziewczyny i zagadasz do niej. Możecie pogadać o lekcjach, wspólnej pasji albo znajomych z klasy.

Podczas rozmowy uważnie słuchaj co dziewczyna mówi, staraj się też utrzymywać z nią kontakt wzrokowy. Możesz okazać inne oznaki zainteresowania – w czasie rozmowy niby przypadkiem dotknij na chwilę jej dłoni i sprawdź, jak zareaguje. Jeśli się zarumieni, uśmiechnie albo powtórzy twój gest to znak, że możesz wyznać jej swoje uczucia! Nie czekaj wtedy zbyt długo i zrób pierwszy krok!

Podryw dla nieśmiałych, czyli spraw, aby poczuła się ważna

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba i uniknąć przy tym zbyt bliskiego kontaktu? I na to jest sposób! Spraw, aby twoja wybranka poczuła się ważna i doceniona. Po pierwsze, przydadzą się słodkie przezwiska dla dziewczyn. Na pewno choć kilka twoich koleżanek ma jakieś ksywki, którymi posługujecie się w gronie znajomych. Jeśli twoja wybranka nie ma pseudonimu, czas to zmienić. Zwróć się do niej w taki właśnie, niewymuszony sposób. Przezwisko może być skrótem od imienia dziewczyny, rymem albo słowem, które jednocześnie podkreśla jedną z jej zalet. Pokonaj nieśmiałość i spróbuj tego sposobu – na pewno dzięki temu przyciągniesz jej uwagę!

Zobacz też:  Słodkie przezwiska dla dziewczyn – jak stworzyć uroczy pseudonim?

Szukasz jeszcze innego pomysłu na to, „jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba”? Pokaż jej, że jest dla ciebie interesująca! Dowiedz się, co lubi i rozmawiaj z nią na ciekawe tematy. Zależnie od jej charakteru i upodobań możesz zapytać o ulubioną książkę, plany na wakacje albo koncert, na który chciałaby się wybrać. Kobiety uwielbiają mówić o sobie, więc wykorzystaj to i uważnie słuchaj! Uważaj jednak! W pewnym momencie, kiedy będziecie świetnie się dogadywać, będziesz musiał pokazać dziewczynie, że ci na niej zależy w bardziej bezpośredni sposób. Inaczej uzna cię ona za świetnego kumpla i zamiast twoją dziewczyną zostanie jedynie dobrą znajomą! Jeśli naprawdę zakochałeś się w dziewczynie będzie to prawdziwa katastrofa!

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba wprost?

Nie chcesz tracić czasu na romantyczne gesty? Wolisz od razu okazać dziewczynie, że twoim zdaniem jest tą jedyną? Świetnie! Szczerość, zwłaszcza na początku znajomości, to podstawa udanego związku! Jednak zanim podejdziesz do swojej wybranki i powiesz jej co czujesz, spróbuj choć trochę lepiej ją poznać. Dlaczego? Dzięki temu wybierzesz właściwy moment i sposób na podryw! Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba?

Jeśli zakochałeś się w pewnej siebie, odważnej dziewczynie, powinieneś być bardzo męski. Nie bój się, że nie odwzajemnia twoich uczuć – po prostu podejdź do niej i wprost powiedz co myślisz. Nie musisz szczególnie owijać w bawełnę. Możesz poderwać ją np. mówiąc: „Jesteś najpiękniejszą dziewczyną, jaką spotkałem i chciałbym bliżej cię poznać. Wyskoczymy gdzieś razem?”. Bądź pewny siebie, ale przy tym naturalny – ona na pewno to doceni i bardzo prawdopodobne, że odwzajemni twoje zainteresowanie!

Pamiętaj jednak, że zachowując się w ten sposób w stosunku do delikatniejszej i mniej pewnej siebie dziewczyny, możesz ją przestraszyć. Będzie bała się odrzucenia, a twój bezpośredni ton może uznać za jakiś żart. Taką dziewczynę lepiej więc komplementować subtelniej. Możesz powiedzieć np. „mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale muszę ci to powiedzieć: masz piękne oczy”. Takie delikatne wyznanie uczuć zadziała w tym przypadku o wiele lepiej! Poczekaj, aż dziewczyna podziękuje albo się uśmiechnie. Wtedy możesz zaprosić ją na pierwszą randkę!

Zobacz też:  Podchwytliwe pytania dla chłopaka, które warto mu zadać

Poznaj ją bliżej i zaproponuj ciekawą randkę!

Wciąż zastanawiasz się „jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba”? Kiedy zaproponować wymarzonej dziewczynie pierwsze spotkanie i o czym rozmawiać w trakcie randki? Na początek postaraj się wybrać dobry moment. Podejdź do niej w dniu, w którym wyraźnie ma dobry humor: często uśmiecha się i żartuje. W ten sposób zwiększysz swoje szanse na sukces!

Kiedy do niej zagadasz powinieneś już wiedzieć, gdzie chcesz ją zaprosić. Dowiedz się więc wcześniej co lubi! Dzięki temu nie umówicie się w parku czy na pizzy, a ty wydasz się o wiele ciekawszy! Szansę na udany związek od początku zwiększysz, jeśli wesołą, energiczną dziewczynę zaprosisz np. do wesołego miasteczka! Romantyczkę zabierz na wieczorny spacer – koniecznie pojaw się z różą w ręku! Kiedy zobaczysz zachwyt na jej twarzy, będziesz wiedział, że to był dobry pomysł!

O czym rozmawiać na randce? Daj się poznać z najlepszej strony i pozwól dziewczynie przejąć pałeczkę! Zamiast mówić o sobie, słuchaj tego, co ona chce ci powiedzieć. Jeśli zabraknie wam tematów, pogadajcie o muzyce, zapytaj ją o jej hobby albo o to, co lubi robić w wolnym czasie. Jeśli warunki na to pozwolą, zróbcie właśnie to! Nie traktuj randki zbyt poważnie – baw się i ciesz wspólnym czasem! W ten sposób sprawisz, że twoja dziewczyna też poczuje się pewniej i chętniej umówi z tobą kolejny raz!

Wielu chłopaków zastanawia się „jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba”? Jeśli i ty do nich należysz i chcesz powiedzieć dziewczynie, że ci na niej zależy, działaj! Okaż jej co czujesz i czekaj na jej reakcję. Nie tylko dowiesz się, na czym stoisz – istnieje duża szansa, że wzbudzisz zainteresowanie kobiety, na której ci zależy!

Zobacz też:  Co napisać do chłopaka, żeby zacząć rozmowę – jak zrobić dobre wrażenie?


Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też