Jak zagadać do dziewczyny na Instagramie?

Przełamanie pierwszych lodów bywa trudne. Szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzi naprawdę fajna dziewczyna. Jak rozpocząć rozmowę? Co napisać, aby nie zostać zignorowanym? Jeśli szukasz odpowiedzi na to, jak zagadać do dziewczyny na Instagramie, to koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem.
Jak zagadać do dziewczyny na Instagramie

Podrywanie w sieci staje się coraz bardziej popularniejsze. Zwłaszcza wśród bardzo młodych. Często jest to najlepsza metoda na rozpoczęcie znajomości, gdy nieśmiałość paraliżuje. Takie relacje nie są wcale mniej trwałe, niż w przypadku zapoznania się “na żywo”. Pary, które poznają się w necie, mają szansę na stworzenie udanego związku, a nawet stanąć razem na ślubnym kobiercu. Grunt, aby zacząć…

Jak zagadać do dziewczyny na Instagramie? — jak zacząć?

Pytanie o to jak zagadać do dziewczyny na fb czy też insta, przewija się na forum randkowym bardzo często. W obecnych czasach bardzo trudno jest wyróżnić się z tłumu, a tym samym zaimponować obiektowi westchnień. W pierwszej kolejności należy uświadomić sobie bardzo prosty fakt — media społecznościowe typu Insta czy FB nie są portalami randkowymi. Dziewczyny nie zakładają tam kont, aby poderwać chłopaka, a raczej móc dzielić się ze znajomymi urywkami ze swojego życia. W związku z tym, podryw tą drogą może być nieco bardziej skomplikowany, co nie oznacza jednak, że jest niemożliwy. Warto jednak wiedzieć, w jaki sposób to zrobić. A przede wszystkim jak zacząć, aby nie spalić już na samym początku znajomości.

Wiele zależy od tego, ilu obserwujących ma dziewczyna. Jeśli jest popularna w sieci, a jej posty cieszą się dużym zainteresowaniem, może nawet nie zauważyć wiadomości od ciebie. Bardzo prawdopodobne jest, że dziewczyna otrzymuje wiele tego rodzaju wiadomości i raczej ma ich po dziurki w nosie. Co zatem zrobić w pierwszej kolejności? Zadbaj o swój profil! Niech będzie interesujący, ale także i przejrzysty. Napisz o sobie krótko i zwięźle. Dziewczyna, która wejdzie na twój profil w parę sekund zorientuje się, z kim na do czynienia. Czy ja to zainteresuje? Nie wiadomo, ale warto spróbować.

Zobacz też:  List miłosny do chłopaka – jak napisać?

Przejdźmy zatem do meritum. Na Insta istnieje coś takiego jak stories. To taka specjalna opcja, która umożliwia szybkie podzielenie się z obserwatorami zdjęciem lub filmem. Znika on po upływie 24 h. Dziewczyny bardzo często korzystają z tej opcji. Możesz odpowiedzieć na jej stories w formie komentarza. Jest szansa, że zauważy twój ruch, a może nawet odpisze.

Ale co napisać? Nie zaczynaj nigdy rozmowy od tego, że jest piękna, mądra, zgrabna itd. To banał. Jak wstawiła relacje z jakiegoś ciekawego miejsca, zagadaj właśnie o tym. Opowiedz, jakie Ty masz skojarzenia, co cie tam spotkało itp. Z kolei, gdy dzieli się cytatem z książki, możesz sprawdzić w necie kim jest autor i jakie jeszcze pozycje wydał. Możesz wówczas napisać jej, że lubisz tego rodzaju literaturę lub dlaczego nie. Sam wybierz temat, ale postaraj się, aby nie był on banalny.

Jeśli jednak chcesz pisać do dziewczyny, musisz pamiętać o jednym. Nie udawaj casanovy i nie bądź zbyt pewny siebie. Dziewczyny bardzo cenią sobie szczerość i wrażliwość. Typ macho już dawno odszedł do lamusa. Dziś liczy się bycie sobą. Na szczęście.

A co z młodszymi dziewczynami? Jak poderwać dziewczynę w wieku 14 lat? Nastolatki w tym wieku raczej nie są gotowe na poważne randkowanie. Jeśli jesteś w podobnym wieku, możesz zaproponować jej wspólną grę w planszówki lub wyjście do kina, czy też ze znajomymi na pizzę.

Jak zagadać do dziewczyny na Instagramie? — tego nie rób

Nie jest dobrym pomysłem komentowanie jej postów, ponieważ na ogół robi to bardzo dużo osób. Jeśli dziewczyna ma dużo followersów, raczej nie zwróci uwagi na twój komentarz. Nawet jeśli będziesz robił to regularnie. Nigdy nie zasypuj jej skrzynki wiadomościami. Możesz wyjść wówczas na stalkera.

Zobacz też:  Jak zagadać do chłopaka w szkole?

Jeżeli dziewczyna odmówi kontaktu i nie chce się spotykać z tobą w realu, odpuść. Nie ma nic gorszego niż nachalny facet. Odrzucenie bywa bardzo bolesne, ale czasami trzeba przełknąć tą gorycz i zapomnieć. Widocznie nie byliście sobie pisani.

Nie kontynuuj rozmowy na insta w nieskończoność. Po pewnym czasie będziesz dla niego tylko gościem z Insta. Może jednym z wielu. Jeśli czujesz, że wasza znajomość weszła na wyższy etap, poproś ją o numer telefonu. Powoli, stopniowo zacznij wysyłać jej smsy. Po pewnym czasie zaskocz ją telefonem, a gdy wyczujesz w jej głosie entuzjazm, zaproś na spotkanie we dwoje lub w większym gronie np. na imprezie.

Odpowiedz na pytanie o to jak zagadać do dziewczyny na Instagramie nie zawsze jest proste. Wiele zależy od tego, czy znasz ją, czy też nie. Nie mniej ważne jest to, ile obserwatorów ma profil ukochanej. Staraj się robić wszystko z wyczuciem i umiarem. Podryw na Instagramie jest możliwy, ale wymaga wielu starań. Zachowaj spokój i nie gorączkuj się. Kto wie, może ta znajomość, kiedy przerodzi się w coś pięknego i trwałego? Powodzenia!Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też